חפש  

תנאי שימוש באתר www.limor-barnea.com :

ברוכים הבאים.

השימוש באתר הינו בכפוף לקבלתכם את תנאי השימוש שלהלן:

התכנים שבאתר אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי
כל המידע והתכנים המצויים באתר, לרבות מאמרים, המלצות וטיפים, ניתנים כשירות ומידע בלתי מחייב, ומטרתם להעשיר את הידע האישי של המשתמשים באתר. התכנים מבטאים גישה מסויימת ודיעה אישית בלבד.
אין לראות בתכנים אלו הוראות לטיפול עצמי ו/או אבחון ו/או המלצה לטיפול זה או אחר ו/או המלצה לנטילת או שימוש בחומר זה או אחר. השימוש באתר אינו מהווה תחליף ליעוץ רפואי ו/או טיפול רפואי ו/או בדיקות רפואיות. יש לזכור כי כל ייעוץ וטיפול רפואי חייב להינתן בידי רופא ותחת פיקוחו. 

התכנים באתר אינם מהווים עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. לא תהיה למשתמש באתר כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי האתר ו/או בעלי האתר ו/או יוצריו ו/או כלפי כותבים המשתתפים בעריכתו.

כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו והמידע שבו יעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש באתר. יוצרי ובעלי האתר לא ישאו באחריות כלשהי לכל תוצאה, ישירה או עקיפה של שימוש במידע או בקישורים שימצאו באתר.

זכויות קניין רוחני
זכויות הקניין הרוחני באתר, על כלל התוכן והמידע שבו, לרבות טקסט ותמונות, הינם של לימור ברנע ולמעט לשימושכם הפרטי, אינכם רשאים להעתיק, להפיץ או לאחסן את תוכנו של האתר באופן חלקי או מלא ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב.               

בברכת הנאה וקריאה נעימה.