חפש  
דף הבית >> אודותי
 

קצת על עצמי ותפיסת עולמי....
אני מטפלת הוליסטית רב תחומית, מיסטיקנית, מתקשרת ומאמנת אישית. עוסקת בתחומים הקשורים לגוף, לנפש ולנשמה.
בעברי המקצועי עסקתי בשיווק ומכירת נדל"ן. עסקתי בעולם החומרי, אהבתי את התחום והצלחתי בו, אך בתוך תוכי הרגשתי שאני מחוברת יותר לעולם הרוחני והמיסטי, שריתק אותי מאז ילדותי.
סבי היה מרפא שטיפל באנשים מרחוק והיה יודע מה מצבם ללא ששוחח איתם. סיפרו לי שחולל ניסים וכל זאת לפני כמאה שנה. הוא נפטר כאשר הייתי ילדה בת שלוש. אימי סיפרה לי שהייתי צמודה אליו ואהובה עליו מאד ומי יודע, אולי ירשתי ממנו יכולת ריפוי כלשהי.
על פי הגישה ההוליסטית קיים קשר בין הגוף והנפש. רגשות שליליים, פחדים וכעסים גורמים לחסימות אנרגטיות הגורמות למחלות בגוף. הגישה גורסת כי לכל בעיה גופנית יש גם מקור רגשי ונפשי ולכן גם הטיפול צריך להיות כוללני ולכלול טיפול בגוף אך גם בנפשו  ובמצב רוחו של החולה.

אני מאבחנת ומטפלת בטכניקות מגע והילינג, ביו-אנרגיה (ביורגונומי), שטיפה אנרגתית (דר' נאדר בוטו) ותקשור. לרוב בעבודה אנרגטית בשילוב שיחות מודעות, אבחון בעזרת קלפים, ושימוש
בטכניקות טיפול נוספות כמו אימון אישי, דמיון מודרך, רייקי.

מטרתי בטיפולים להביא את המטופל לאיזון גופני, אנרגטי ונפשי.
אני נעזרת באינטואיציה מפותחת בה ניחנתי (זהו החוש השישי - עליו אין לנו שליטה), בחשיבה יצירתית, ביכולת ניתוח ואבחון מעמיק, בנסיון חיי ובידע הרב שצברתי בתחומי המיסטיקה והרפואה המשלימה, וכמובן גם בחוש השביעי - שהוא קליטה על חושית של אינפורמציה בטכניקה אותה למדתי  (ולא דרך חמשת החושים).
אני גם מאמנת אישית לחיים (Coaching, קואצ'ינג). אימון אישי מתחבר לדרכי ואמונתי ומשתלב היטב בטיפולים. האימון האישי מאפשר לי בטכניקות ושיטות רבות להביא את המטופלים לשינוי אמיתי בחייהם ולהשגת מטרות ממוקדות באופן מעשי ובזמן קצר יחסית.
אני מאמינה כי אנו שולטים בחיינו, ויוצרים את המציאות שלנו, אנו אחראים על כל הטוב והרע.
האנשים בחיינו אינם מגיעים אלינו סתם כך. לכל אחד מהם יש תפקיד ויש שיעור אותו עלינו ללמוד דרכם. אנו מזמנים אנשים ומצבים לחיינו על מנת שישקפו לנו משהו על עצמנו ובאמצעותם נגדל ונחווה צמיחה. תהליך הצמיחה הרוחנית אינו קל או פשוט והמחיר שעלינו לשלם לעיתים יקר. שיעור שלא השכלנו ללמוד יגיע אלינו שוב מכיוון ובדרך אחרת. לדעתי, אין מקריות ושום דבר לא קורה כך סתם ללא סיבה. 
 
לכל אחד מאיתנו יש את היכולת לבחור איך יראו חייו. גישה חיובית לחיים ולזולת, מובילה לעשייה מתוך שלמות פנימית. לכל אדם יש את הזכות להרגיש חשוב, להיות אהוב ולהגיע לרגעי אושר.
 
אני מאמינה ויודעת שיש לנו כוח עצום! יכולת המחשבה שלנו והתת-מודע שלנו מאפשרים לנו לחולל ניסים בחיינו. כל מה שצריך כדי להתחיל הוא הרצון בשינוי, ובעקבות שינוי פנימי- הכל אפשרי.
 
אני מאמינה שכל אדם יכול לרפא את עצמו ויכולת ההחלמה נמצאת בתוכנו, כל אחד לפי הקצב שלו ורמת המודעות שלו. בטיפולים שלי, המטופל הינו שותף פעיל בתהליך והאחריות להחלמה הינה שלו. אני נמצאת שם בשבילו על מנת להקשיב, להכיל, לשקף, לכוון, לתמוך ולחבר לחכמה הפנימית
 
באתר שלי מתבטאת השקפת עולמי הבאה לידי ביטוי גם בתהליך הטיפולי - הגישה ההוליסטית. תוכלו ללמוד על טכניקות הטיפול השונות בהן אני מתמחה, תקבלו עצות שימושיות והמלצות על ספרים ואתרים בתחום, ולהשכלה כללית תמצאו אף מאמרים הנוגעים לתחומי עיסוקי. 
 
 
"הזן רוצה אותך חי, חי בשפע, במוחלטות, חי בעוצמה, חי במקסימום, פורח בכמויות. על החיים שלך להגיע לאחרים. האושר העילאי שלך, ההתברכות שלך, אינם צריכים להישאר מוכלים בתוכך. עליהם להיפתח כמו פרח ולהפיץ את הניחוח לכולם - לא רק לחבריך, אלא גם לזרים. זאת חמלה אמיתית: לחלוק את ההארה שלך, לחלוק את הריקוד האלוהי שלך."
 
 
(מתוך דבריו של זן אושו, מלכת הקשתות, קלף הפריחה)

 
 
שלכם באהבה
לימור