חפש  
דף הבית >> שיטות טיפול
שיטות טיפול          
 
אני מאבחנת ומטפלת בטכניקות שונות ומגוונות, מתוך סל כלים גדול.

הטיפולים מבוססים בין היתר על שיטות טיפול "אנרגטיות" כגון: ביו-אנרגיה, שטיפה אנרגטית בשיטת דר' נאדר בוטו, רייקי, פנג שואי, סו ג'וק והילינג, ובשיטות וכלים משלימים כמו: תקשור, קריאה בקלפים (כגון: טארות), דמיון מודרך, אימון אישי, ועוד.

לקביעת פגישה, התקשר 052-2542-192, או לחץ כאן לשליחת הודעה.

ביו-אנרגיה
ביו אנרגיה (או ביורגונומי) הינה שיטת טיפול ואבחון המשתמשת באנרגיה. שיטה זאת פותחה על ידי ד"ר וילהים רייך, ובהמשך רפי רוזן, שמצא והבין שבעיות נפשיות ופגיעות רגשיות גורמות לחסימות אנרגטיות בגוף ולעיתים למחלות. הוא מצא דרך מיוחדת לחוש את האנרגיה ע"י "עיפעוף" ודרך לשחרר את אותן החסימות.
(למידע נוסף...)

שטיפה אנרגטית  
ד"ר נאדר בוטו, קרדיולוג בכיר ומצנתר, פיתח שיטת אבחון וטיפול המתייחסת לאדם כמהות המורכבת מגוף, נפש ונשמה. השיטה מגדירה את הקשר שבין משבר נפשי לאיבר פגוע, ובנוסף קושרת את אופן התגובה למשבר - עם סוג המחלה המסוים המופיע באיבר. שחרור החסימות האנרגטיות שנוצרו בעקבות משברים נפשיים, וחידוש זרימת האנרגיה, מרפאה את האיברים הלקויים, ומאפשרת למטופל לחוש שחרור, בריאות ואושר פנימי.

כל אדם יכול לעבור טיפול בשטיפה אנרגטית (ילדים - החל מגיל 3), למעט: נשים בהריון, אנשים עם מחלות מוחיות ונוירולוגיות, עם מחלות לב קשות, ואנשים עם בעיות נפשיות המקבלים תרופות פסיכיאטריות.
(למידע נוסף...)


תקשור
תקשור הוא קשר בלתי אמצעי הנוצר על ידי אדם עם כל דבר: אדם אחר, חי, צומח, דומם, נשמה או רוח. דוגמאות לאנשים מיוחדים שתקשרו יש לכל אורך ההסטוריה, כמו משה רבינו בתורה ועוד. אין עדיין הסבר מדעי לתופעה. הפיזיקה המודרנית מתקרבת להבנת התהליך אך יעברו  כנראה עוד שנים רבות עד שנוכל להבין איך תהליך זה מתרחש. כל דבר שהוא לא חומר כמו: רגשות, תחושות, אינטואיציה וכולי קשה מאד להסבר מדעי, אבל עובדה היא שמסרים מדויקים להפליא ותקשורים נכונים קיימים כל הזמן.
 
לכל אדם שמתקשר יש את הדרך הייחודית שלו לקליטה והעברת המידע, כתשובה לשאלות  או כמסר כללי לעולם. יש חשיבות רבה להבנת תהליך התקשור ועוצמת הכח שיש לאדם בקליטת מידע והעברתו לאחרים. מידע הוא כח ושליטה, לכן צריך  להיזהר ולהבין מה ולמי המתקשר מעביר מידע זה. האדם שמתקשר חיב להיות אדם ישר וכנה המבין את תהליך התקשור ועוצמתו ושולט שליטה מלאה ביכולת התקשור שלו.
(למידע נוסף...)
 

רייקי
שיטת טיפול אנרגטית שהעקרון שלה הוא שהמטפל משמש כצינור וכערוץ להעברת אנרגיית הרייקי. הרייקי מטפל במגוון רחב של מאד של בעיות. מקור השיטה הוא טיבטי וכל אדם יכול ללמוד את הרייקי .
(למידע נוסף...)

סו ג'וק
שיטת טיפול רב תחומית קוריאנית. מקור השם: סו=יד גו'ק=רגל.השיטה עושה שימוש במספר רב של כלים תוך עיסוי בכפות הידיים והרגליים, דיקור במחטים מיוחדות, מוקסות וטיפול אנרגטי.השיטה פותחה ע"י פרופסור פארק ג'יי וו.
(למידע נוסף...)

פנג שואי
פנג שואי הנו אומנות עיצוב הבית, המשרד, הגינה וסביבת האדם בכלל, כך שמבחינה אנרגטית מביאה להצלחה בבריאות, בפרנסה ובזוגיות. מטרת הפנג שואי היא ליצור איזון והרמוניה אנרגטיים בחייו של האדם והוא מלמד כיצד להביא את האנרגיה הטובה אל תוך הבית וכיצד לשמור עליה. אנרגיה זו נקראת צ'י (Qi) והיא מורכבת מ- YIN ומ- YANG (יין ו-יאנג).תורה זו התפתחה בסין העתיקה לפני כ- 5000 שנים.
(למידע נוסף...)

הילינג
פירוש המילה הוא ריפוי. ברפואה ההולסטית, הילינג זאת שיטת ריפוי אנרגטית. מאחר ולכל דבר חי בעולם יש אנרגיה ע"י הזרמת אנרגיה וכיוונה למקום של חוסר אנרגיה ניתן לזהות ולפתור בעיות פיזיות ונפשיות. בשיטת ההילנג המטפל משתמש באנרגיה שלו ומעביר אותה למטופל. על מנת להבין יותר טוב את ההילנג מומלץ ללמוד על מרכזי האנרגיה בגוף (צ'אקרות).
(למידע נוסף...)

דמיון מודרך
דמיון מודרך הוא כלי נהדר. דרך דמיון מודרך ניתן לגרום לשינויים במערכות הפזיות  והנפשיות. הדמיון המודרך הוא בעצם הליך מדיטטיבי שבו אנו מדמיינים שחרור כאב מסויים או ריפוי מחלה. בדמיון המודרך ניתן להשתמש לכל מטרה, גם כדי להשיג מטרות גשמיות בחיי היום יום.
(למידע נוסף...)

אימון אישי
אימון אישי הוא השקעה ממוקדת להשגת יעדים בזמן קצר על ידי מימוש הפוטנציאל שנמצא אצל כל אחד ואחד מאיתנו. אימון אישי הוא מעין קורס אישי וממוקד שמותאם לכל אחד ואחד עפ"י המטרות שלו, הפוטנציאל שלו, הרצונות והשאיפות שלו ועפ"י מה שמתאים לו מבחינת התקדמותו האישית בכל תחומי החיים. מאמן אישי מצטרף למסע של המתאמן בחייו על-מנת לאפשר לו נקודת פתיחה טובה, ראייה נכונה יותר, וכלים נכונים שמתאימים לו ולהתנהלות שלו, ומכאן לדחוף אותו קדימה. 
(למידע נוסף...)
 


קריאה בקלפים
קלפים, כגון קלפי הטארוט, הינם כלי רב שימושי המאפשר לאבחן ולהכווין את שואל השאלה למקום הנכון לו.
קלפי טארוט זהו שם כולל לסוגים רבים של קלפים, כאשר אני משתמשת בעיקר בקלפי אושו זן טארות.
(יודגש כי איני עושה שימוש בקלפים לחיזוי עתיד!).
(למידע נוסף...)