חפש  
דף הבית >> המלצות
 

ברצוני להודות לכל המטופלים היקרים ששלחו לי המלצות ומכתבי תודה יפים ומרגשים.

אין אושר וסיפוק גדול מלקבל תודה ממטופל שמרגיש טוב יותר, שמצבו השתפר, שהגיע לתובנה ששיפרה את חייו ושיודע להעריך ולומר תודה.

כיבדתי את בקשתם של חלק מהממליצים להישאר בעילום שם.

יעל קליינברגר מזיכרון יעקב

לימור מטפלת בי, וכן בחלק מבני משפחתי – החל בשפעת ודלקת גרון, וכלה בנושאים רגשיים מורכבים, כל אחד על פי עניינו, ועל פי צרכי השעה שלו.  מכיוון ש"פתרון" או "העדר פתרון" של בעיות איננו קשור רק במטפל, כי אם גם במאפייני הבעיה, במידת המורכבות שלה, והרבה הרבה – במטופל עצמו, לא אתמקד ב"הוכחות" על הצלחה כזו או אחרת של לימור כמטפלת, אלא במאפיינים שלה ושל אופן הטיפול שלה.
 
אני עצמי מטופלת ומלווה על ידי לימור כבר שלוש שנים וחצי, ודומה כי די בפרק זמן זה כדי להעיד שאני מוצאת בה מענה ועזרה משמעותית בנושאים רבים.
 
לימור ניחנה באינטואיציה טובה, בתבונה רבה, בכושר אבחנה מצוין, והיא יודעת היטב להוליך את המטופל לקראת פיתוח תובנות באורח עצמאי. היא נעימה מאוד לשיחה. היא מגלה עניין כן ואמיתי במטופל, ודואגת לעקוב אחר ההתקדמות שלו.
 
לא פחות מאלו אני מוצאת לנכון לציין ולהדגיש את עובדת היותה הגונה וישרה מאוד. 
 
לימור מעולם לא הבטיחה נסים ונפלאות. לא שאלו אינם קורים, אבל אין צורך להכריז עליהם מראש, וממילא גם אין דרך להבטיח אותם מראש. במקום בו לימור יודעת מראש שאין ביכולתה לעזור, או שהעזרה שהיא מסוגלת לתת תהיה לא משמעותית – גם את זה היא אומרת בגלוי.
 
כאשר טיפול בעניין מסוים איננו "מתקדם" כמצופה, לימור איננה מפעילה לחץ להמשיך אותו. גם כאשר ברור לה שמדובר בתהליך ממושך שדורש עוד סבלנות - היא מציינת את זה, אולם מכבדת בפתיחות מלאה את רצון המטופל ליטול פסק זמן בכל נקודת זמן בה הוא בוחר לעשות זאת.
 
לימור יודעת היטב לתחום את הגבול בין מה שהיא יכולה לטפל בו ובין מה שלא, וגם בין מה שהיא מוכנה לטפל בו וראוי שתטפל בו, ובין מה שלא.
 
באופן אישי כבר ניסיתי מטפלים שונים במהלך התקופה בה טופלתי אצל לימור. כולם היו טובים, מצוינים אפילו. אבל מצאתי בלימור את שילוב התכונות שגורם לי לחזור דווקא אליה שוב ושוב.
 

עינת מזרחי מנכ"ל העצמה אימון ופיתוח הדרכה

 

לימור היקרה,
 
שמחתי ללוות אותך בתהליך האימון האישי שהעברת במשך 10 מפגשים.

במהלך התהליך היית רגישה ומכילה, והראית יכולת עידוד והובלה יוצאות דופן.

שידרת אמונה רבה ביכולות המתאמנת ובאפשרויות שלה להצליח במה שהיא בוחרת לקדם בחייה. התוצאות מדברות בעד עצמן.

המתאמנת קיבלה ביטחון ותחושת יציבות אשר איפשרו לה להתקדם בנושאים אשר עיכבו אותה זמן רב מאד. איפשרת לה לפרוח.

אני מאחלת לך שתלווי עוד אנשים רבים נוספים למצוא את הכוחות ואת האמונה הפנימית אשר יאפשרו להם פריצות דרך משמעותיות להיטיב עם חייהם.

לימור את אכן אשה נדירה. מי שמגיעה אליך זוכה בענק!!
 
בהערכה רבה,
 
עינת מזרחי

 
עדנה מכפר-סבא
 
לימור יקרה, 
 
רציתי להודות לך על העזרה שאני מקבלת ממך זה שנים מספר, בנושאים הנוגעים לי ולבני משפחתי. אני לא יכולה שלא לציין בהערצה את יכולתך "להיכנס" לכל בעייה שלי או של בני משפחתי במיידי, ולהתכוונן לסוגיה המטרידה (בנושאי בריאות שונים פיזיים ונפשיים) בכל מקום בעולם, ואני מדגישה שוב בכל מקום בעולם בו אני או מקורביי נמצאים.
 
בנוסף רציתי  לציין כי  לא רק שחשתי כי קיבלתי "תגובה" מהירה ומשפיעה, אלא -חשוב לא פחות - חשתי את התייחסותך האישית וחום הלב השופע ממך. זה לבדו כבר נטע בי תחושות של בטחון וחוזק.

אז שוב תודה מקרב הלב.

שלך באהבה רבה, עדנה
        

אורנה ויוסי מרמת גן

כאנשים המכירים את השילוב שבין הגוף והנפש והשפעתו על מצבו הבריאותי של האדם ועל השילוב שבין הרפואה הקונבנציונלית והרפואה המשלימה בפתרון בעיות, רצינו תמיד לשלב את השניים יחד אך לא ידענו למי לפנות עד שקיבלנו המלצה חמה על לימור ברנע.

מפגישתנו הראשונה עם לימור התרשמנו עמוקות מהטיפול ומכושר האבחון שלה.

לימור, את מצליחה בעזרת הטיפול ההוליסטי שאת מעניקה, להרגיע ולהנחות אותנו כיצד להמשיך ולטפל בעצמנו, ולא פעם גם בשלט רחוק באמצעות הטלפון.

לימור את אישה מקסימה ומדהימה שהצלחנו ליצור איתך קשר טוב כבר בפעמים הראשונות, כולל בתנו בת  ה -12 שתמיד שמחה לכל מפגש איתך,  את מעניקה לה בטחון עצמי ועוזרת לה להתמודד עם פחדים בדרכייך המופלאות.

שאי תפילה והמשיכי בפועלך זה.

 

 קרן פולקמן מגבעת עדה
 
אני רוצה להמליץ בחום על לימור, אישה חמה, קשובה, טובת לב, מקצועית, עניינית, ממוקדת, בעלת אינטליגנציה רגשית גבוהה ביותר וכמו כן אינטליגנטית ומלומדת למכביר . הפגישות מתקיימות בצימר מעץ באווירה נעימה, ריחנית וחמה. התכנים נשארים כמובן דיסקרטיים (מיותר לציין) , המחיר שווה לכל נפש וחייבת לציין שלימור לא מסתכלת אף פעם על השעון!!!!!! כולנו מגיעים לצמתי דרכים לא פעם ולא פעמיים בחיים בתחומים שונים ומגוונים (הורות, זוגיות, קריירה, בריאות וכו') ורצוי, חשוב וכדאי לקבל עזרה מקצועית .אני קיבלתי מלימור כלים נפלאים להמשך הדרך ועוד אשוב אליה! כל מילה בכוונה מלאה ואהבה רבה, לימור, את באמת אישה מיוחדת ונדירה!


             

 רחל ביג'אוי מזכרון יעקב

ההכרות שלי עם לימור הגיעה לשיאה כאשר הבת שלי הייתה בתורכיה.

עד אז נעזרתי לא פעם בלימור בעניינים בריאותיים. תמיד זה עבד וכך למדתי להכיר את היכולות המופלאות שלה. לא פעם קיבלתי טיפולים מאזנים תוך כדי שינה. לימור טיפלה בי בלילה ואילו אני ישנתי בכיף וקמתי בבוקר מלאת אנרגיה ומרץ. 
 
לימור תמיד זמינה לעזור ולענות על כל שאלה ועבורי זה מאד רלוונטי שיש לה את הידע, ולכן אני לא מהססת להתייעץ איתה על כל בעיה שמטרידה אותי.
כשאימא שלי עברה ניתוח לימור ליוותה אותנו כל הזמן ודאגה לעדכן על מצבה של אימי ואיך היא מרגישה תוך כדי הניתוח ולחזק אותה. ואכן אימי עברה את הניתוח ממש בהצלחה, התאוששה מהר ושוחררה ישירות הביתה במקום לשיקום.

כאשר הבת שלי הייתה רגע לפני הטיסה לארץ, היא לא מצאה את הדרכון שלה, ההיסטריה הייתה בעיצומה וכמובן שגם אנחנו מאוד דאגנו. הדבר  הראשון שעשיתי היה להתקשר ללימור כדי שתעשה סדר בבלגן... היא אמרה  מיידית - "הדרכון נמצא איתה באחד הכיסים של הבגדים והיא תגיע הביתה בריאה ושלמה".  

לאחר שיחה זו הרגשתי שאני יכולה שוב לנשום ומיד חייגתי לבת שלי הסברתי וביקשתי שתחפש שוב, אך ללא הועיל. היא כעסה עלי מאד איך יכולתי לחשוב שלא עשתה זאת כבר. בסופו של דבר בעלי קנה לה ולחברה שלה כרטיס טיסה חדש ובמלון כשהלחץ נרגע והמזוודות נפתחו שוב, הדרכון צנח מתוך המכנסים.
 
ואז בכזו הנאה אמרתי לכול הספקנים   "אתם רואים שלימור שוב צודקת" !

 
לאורה יוסיפוב מאור-עקיבא
 
לימור המקסימה!!!

מאז שנכנסת לחיינו - חיינו השתנו!
באילו מילים אבחר כדי שאוכל להביע איך שינית את חיי. אין מספיק מילים לתאר את ההרגשה ואת גודל השינוי שעברתי.

הכרתי אותך לפני 10 שנים. יחד איתך גדלתי, התבגרתי, השתנתי, התחזקתי, והיום אני אימא לתאומים מדהימים, אישה מאושרת ובריאה, שרואה הרבה עתיד וורוד..........וכל זאת  בזכותך!
זה התחיל עוד כשהייתי בחורה צעירה וחסרת ביטחון, עם דימוי עצמי נמוך. את לימדת אותי להאמין בעצמי. טיפלת בי וחיזקת אותי בלי סוף. תמכת בי בהריון, בלידה. את מטפלת באהבה גדולה בתינוקות שלי מיום הולדתם.
 
את הצלת את חייה של התינוקת שלי – שנולדה חלשה, ללא הבשלת ריאות.  לקחת אותה כפרויקט שלך, חיזקת אותה וטיפלת בה עד שהתחזקה והבריאה. תמכת בנו ההורים ועודדת אותנו. היום היא תינוקת הכי מקסימה ובריאה. סייעת לארתור בעלי להבין שעליו למצוא עבודה בתחום בו למד וכך היה ומאז הוא מתקדם ומתפתח.  בתקופה זו את מטפלת גם בהורינו.
 
את אישה מדהימה עם רצון גדול לעזור לאנשים. אני חושבת שזה היעוד שלך, שנועדת בשביל להציל חיים של אנשים ולרפא, ובאיזה אהבה את מטפלת באנשים. את עושה ניסים ונפלאות בחיי אדם. יש בך משהו מיוחד, קסום, אנרגיות עצומות ויכולות ריפוי מדהימות!!!
 
אסיים במילות תודה מקרב לב! ת-ו-ד-ה ענקית על הכול.....

אאחל לך להמשיך להפיץ את האור בעולם והיקום יגמול לך בדרכו.
תמשיכי במלאכת הקודש, פשוט תמשיכי לעשות טוב לאנשים כמו שאת עושה היום.
אני מקווה שעוד אנשים רבים יכירו אותך ויהנו  מהיכולות שהתברכת בהן....   
         
באהבה גדולה
לאורה יוסיפוב
 
             

ע.פ מעמק חפר

מקרה שהיה כך היה...

התלבטתי האם להשתמש בכרטיס ביקור שהיה מונח אצלי זמן רב בקשר לנושא שנפל עליי ביום אחד קודר.  ימים ארוכים דחיתי את פניתי ללימור לאחר התלבטויות רבות ולאור מצב רוחי הקודר, החלטתי לפנות אליה בהיסוס רב. 
 
התקבלתי ע"י אישה/מטפלת מדהימה המקרינה טוב לב.

מהמפגש הראשון הרגשתי בטוחה לספר לה את המתחולל בקרבי לשם כך הגעתי.

לימור נתנה לי את הכוח והביטחון שאני יכולה לספר ולשתף אותה ושהיא תעזור לי להתמודד עם הקשיים שלי במצבי הקיים. בפגישות הראשונות היה בעיקר בכי ומלל מצידי והקשבה ואמפטיה מלימור. לימור אף פעם לא האיצה בי לסיים טיפול גם לאחר שתם זמן הפגישה והיא תמיד מקבלת אותי בסבר פנים חם וחיוך רחב.
 
לימור השתמשה במספר אפשרויות טיפוליות העומדות לרשותה, בעזרתה הצלחתי ללמוד איך להשתמש בדמיון שלי לאחר שבעבר עברתי קורס דמיון מודרך שלא צלח. הרגשתי ביטחון לספר את המתחולל בקרבי וידעתי שלימור נועלת את המידע אצלה ואני יכולה בבטחה לשתף אותה.
 
יש לי רק מילים חמות אותם אני יכולה לספר על לימור כאדם וכמטפלת, אנרגיות חיוביות בסביבתה, נעימה, אמפאתית, קשובה ומקשיבה, עדינה בגישתה, יסודית ומעמיקה בחשיבתה ובדבריה. יש לה ידע נרחב בתחום עיסוקה, אין בה ביקורתיות או שיפוטיות, זורמת עם המטופל ומכוונת אותו עפ"י צרכיו ועפ"י הבנתה בתחום. לימור עבורי היא "אוזן" גדולה ונתינה גדולה! אני חשה שאת סודי הפקדתי אצל מטפלת אמינה ונאמנה שתמיד תהיה שם בשבילי.
 
יש מקום גדול בליבי ללימור בזכות היותה אדם יקר, כחברה וכמטפלת שתמיד מוזכרת רק לטובה. אני ממשיכה לשמור עם לימור על קשרים חמים כי האמירה "טוב חבר קרוב מאח רחוק" נוגעת בי.
 
לימור, תודה רבה ובהצלחה!

 
 
צ.ל מגוש דן
 
הבן שלי (בן 7) סבל למעלה מחצי שנה מפחדים. הוא לא היה מוכן ללכת לשום מקום בבית לבד ולכל מקום היה צריך שמישהו מבני הבית  יתלווה אליו.

לאחר קבלת המלצות חמות מאד על לימור, הגענו אליה ולא האמנו איך לאחר 2 טיפולים בלבד חל שינוי מדהים בהתנהגותו הן מבחינת הפחדים (היה מוכן לחזור להתרחץ לבד, ללכת לחדר לבד וכו') והן בחוסר שקט שהיה לו קודם לכן, לפני השינה, ויכולתו להשתמש בכלים להרגעה שלימור לימדה אותו.
 
מעבר להצלחת הטיפול, והכלים שלימור נתנה לבני, ברצוני לציין את הקשר המהיר והטוב שהיא יצרה עימו והנכונות שלו להישאר עימה לבד לטיפול וכמובן גם להגיע ולשתף פעולה.

גם לי באופן אישי סייעה לימור בבעיה רפואית שהייתה לי. מעבר לטיפול המקצועי שלה בי, ברצוני לציין את ההיענות המיידית שלה לכל פנייה שלי אליה ותמיכתה לכל אורך הדרך מבחינה מקצועית והרבה מעבר לכך.
 

מוטי חטואל מחיפה 

לימור היא המטפלת שלי מרחוק, אני חייב להודות שלטיפול מרחוק של לימור יש את מגע הקסם משלו..

בהזדמנות זאת אני חייב להודות לך לימור על הטיפול האחרון שהיה ממש רק שלשום, בכאבים חזקים שהיו לי בברך שמאל...והיום הברך הזאת עשתה שש ק"מ על הליכון בלי הנחות וללא אנחות  והכאב שהיה כלא היה...

לימור היקרה, גם אני חותם על כול מילה ופסיק שנכתבו על אישיותך הנדירה ועל המקצועיות שלך בתחום העבודה....תודה את באמת מטפלת נדירה..

 
א.א מהשרון
 
 
למפגש הראשון שלי עם לימור, קדמו סקרנות וספקנות שהלכו והתפוגגו ככל שהחוויה הרוחנית העצימה.
 
לימור בעיני היא אדם עם נשמה של נתינה, בעלת יכולות רוחניות ואינטואיטיביות שאינן ניתנות להסבר רציונאלי, שלווה ורוגע אינסופיים המוקרנים לסביבה, ובעיקר- יושר והגינות.

לימור עבורי היא הכתובת לקבלת עזרה רוחנית לי, לבניי הבוגרים ולכל מקורבי הנקלעים למצוקות נפשיות ורגשיות, אותם אני מפנה ללימור בלב בוטח כי ימצאו מזור לבעיותיהם.

 
...עוד כתבו עליי:
 
רבקה סלע מנתניה - ניתוח גרפולוגי
 

לימור, את אישה עדינת נפש, מסורה, כנה וגלוית לב, נאמנה, בעלת רגישות רבה לזולת וחברותיות.
את מתחברת לאנשים בקלות , הנתינה שלך מתאפיינת מאוד בערכיך ובאופייך ואת מוכנה להתנדב ולתמוך בזולת בנדיבות רבה. 

בחברה את אישה אמפאטית אשר נוהגת בטאקט רב.
את בעלת חוש אסתטי מפותח וטעם מעודן.
את אישה נבונה, שאפתנית, סקרנית ונמרצת, בעלת תחומי עניין מגוונים, שואפת ופתוחה לחוויות ולרשמים חדשים. יש בך מניע ורצון בשינויים וחידושים.
 
יש לך יכולת גבוהה לניצול אופטימאלי של המשאבים שבך:
מעשיות ויעילות בתכנון וארגון, איזון בין רגש להגיון, חשיבה בהירה והבחנה אינטואיטיבית מהירה. גישה פרקטית ותכליתית עם יכולת לראות את התמונה השלמה מבלי לזנוח את הפרטים. ניכרת אצלך יעילות לקצר תהליכים מבלי לפגוע בתוצאות הנדרשות.

לימור, ניחנת בכוח רצון חזק, כושר ריכוז ולמידה, מקוריות וכושר אלתור והמצאה
.
אינך אוהבת שיגרה, את בעלת כשרון וחדוות יצירה ושופעת התלהבות, בעלת שמחת חיים ומרבה להתלוצץ.
 

יש לך חשיבה ותפיסה מהירה וטביעת עין חדה, כושר ארגון ויוזמה, את מעשית, עומדת בלוח זמנים ויסודית מאוד בפועלך. ניחנת בכושר החלטה מהיר ודיבור ענייני.

חתימתך מעידה על התבלטות וצורך לקבל הערכה לאישיותך המיוחדת, על חמימות ,קשר הדוק עם המשפחה והתמסרות לכלל
.
                                       
לסיכום, כתב ידך וחתימתך מעידים על היותך אישה הגונה, נבונה, טובת לב ובעלת שמחת חיים, כמו כן על פתיחות, יכולת הקשבה ונתינה, שאפתנות  וצעידה בעוצמה למימוש מטרותיך.

ישר כוח !

אמרתי לך שאת מלכה, מצאתי אותה גם בכתב ידך
.

 
רבקה סלע - גרפולוגית
ניתוח כתב- יד, הרצאות, סדנאות וערבי חוויה לקבוצות, 052-2222205
 
אילנה בהט - מתקשרת, מרפאה ומורה רוחנית
 
לימור, בבדיקה אנרגטית אני מוצאת עליך כך:
 
את מחוברת בכל כולך אל תדר ה א ו ר, החמלה, האהבה.
 
את אדם עוצמתי ואחראית ליצירת המציאות ש ל ך.
 
מחוברת לנשמתך. במסלול הייעוד העליון שלך,

שקשור לנגיעה והשפעה על בני אדם רבים

וקשורה לעיצוב התודעה ההמונית ולריפוי.
 
כל הצ'אקרות שלך  פ ת ו ח ו ת.
 
את באיזון מלא: פיזי, רגשי, מנטאלי, רוחני.
 
בעלת כושר ביצוע מצוין, אינטליגנציה רגשית וחברתית מעולה.
 
יש לך ביטחון עצמי, קסם אישי, ה נ ה ג ה.
 
יכולת נתינה גדולה, כושר ארגון.
 
יקירה, את מבורכת. המשיכי בעשייתך הנפלאה!
 
"אך טוב וחסד ירדפוך ושבת בבית ה' לאורך ימים" 
 
בברכת ואהבת לרעך כמוך ובתודעת  ה א ח ד,
 
אילנה בהט


...עוד כתבו עליי:
 
כתב עיתון "הארץ", יגאל חי, במקומון "כל זכרון"

 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...