חפש  
  

לימור ברנע
מטפלת הוליסטית - מאמנת אישית

 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח 
דף הבית >> שיטות טיפול >> תקשור


תקשור
 
מקורה של המילה תקשור בעברית הינה בשורש ק.ש.ר שפירושו לחבר, ליצור. באנגלית המושג נקרא Channeling ומשמעותו יכולת לתעל, להפנות, לכוון.

תקשור הוא העלאה מודעת של המהות הפנימית והתודעה הפנימית אל ההכרה המודעת. זו גם היכולת של האדם ליצור קשר  עם ישות לא גשמית, הנמצאת בעולם אחר, או עם ה"אני העליון" שלו כדי להעביר מידע או מסר. בלשון מדעית- תקשור הוא קשר שנוצר וגורם מעבר אנרגיות בין הנדבכים השונים בגוף או ביקום, שילוב אנרגיות פיסיות ורוחניות וחיבור אנרגיות היחידים ליקום כולו. תקשור הוא כלי שמשתמשים בו בצורות שונות, לא תמיד באופן מודע.
 
 
 
כיצד מתקשרים?
קיימות דרכים רבות לתקשר . הנפוץ ביותר הוא תקשור דרך הטלפתיה. ניתן גם לתקשר דרך החלימה, או שמיעה/ראיה על חושית. בדרך כלל התקשור מתבצע בזמן שאנו עושים מדיטציה ומרוקנים את המחשבות. המח עובר לתדר אחר, היכול לקלוט מסרים. נחוצים ריכוז וכוונה עמוקה כדי לתקשר ולחוות את האירוע, כמו כן סבלנות והתמדה ויציבות נפשית. חשוב לבצע תרגילי הכנה לקראת תקשור, בין היתר הרגעות, התמרכזות, התמקדות  והגנות.
 
 
 
 

מה הם האמצעים לתקשור?

א. מדיטציה - יש סוגים שונים של מדיטציה אשר באמצעותם ניתן ליצור קשר עם המורה הרוחני או עם כל ישות אחרת.
ב. טלפתיה - סוג נפוץ מאוד של תקשור, הנעשה ע"י קליטה בלתי אמצעית. המידע מועבר ע"י דיבור, כתיבה או ציור, הנעשים בצורה אוטומטית.
ג. חלימה - תקשור דרך חלימה מתבטא במידע שהאדם מקבל בחלומו. לעיתים אלו הם חלומות נבואיים, לעיתים זו אינפורמציה על האדם עצמו, ויש מתקשרים המסוגלים להתערב במערכות החלום של עצמם.
ד. קריאה - מתקשרים באמצעות חפצים שונים, כגון קלפים למיניהם, קפה, כדור בדולח, אותיות וכו'. מקור המושג "לקרוא" הוא לתקשר דרך סמלים ולתרגמם למסרים. ישנה גם אפשרות לתקשר באמצעות אבני קריסטלים.
 
 
 

מי יכול לתקשר?
כל בני האדם מתקשרים ברמות שונות של מודעות. ככל שאנשים לומדים ומתפתחים, רמת המודעות והאינטואיציה שלהם עולות ויכולתם לתקשר גוברת. לעיתים מתחילים לתקשר בעקבות אירוע מיוחד, הגורם למודעות להיפתח. יש אפשרות ללמוד טכניקות של תקשור.

מה ההשפעה החיובית של תקשור?                                                                               ראייה שונה של האדם במכלול הקוסמי, הרחבת המודעות וההבנה, חיבור של הלא מודע למודע, מודעות ברורה וטבעית יותר, חידוש אנרגיות, התפתחות והעמקת התודעה, חיבור לאמת ועוד.

האם יש סכנה בתקשור?                                                                                                 
יש לעסוק בתקשור באופן מקצועי, זהיר ואחראי. כשעוסקים בתקשור יש לקחת בחשבון שיתכנו אי דיוקים, בגלל עיוותים בראיה העל חושית או בקליטה הטלפתית. על כן מומלץ להצליב מידע כדי לאמת את הידע שהתקבל. קיימת סכנת תקשור עם ישויות לא אמינות, שאינן דוברות אמת. לכן חשוב מאוד ללמוד לזהות עם מי מתקשרים ובעיקר, את  התדרים של הישות (לכל ישות יש תדר אחר). תקשור ללא הדרכה, הכנות ותרגולים מראש עלול לגרום לחוסר יציבות, חוסר ריכוז ולהזיות.

אני מתקשרת ע"י כתיבה אינטואיטיבית, באמצעות קריאה בקלפים ועל ידי התבוננות בתמונת האדם עליו אני רוצה לקבל מידע ומסרים.

 

 


Go Back  Print  Send Page
[למעלה]                [הוסף למומלצים]
לייבסיטי - בניית אתרים